پیش فرضسیاسیمهمترین های هەواڵ

به نام عثمانی به کام دیگران ، بیانیه نمایندگان کورد و شیطنت رسانه ای

صبح امروزخبری بر روی صفحه اصلی سایت خانه ملت به عنوان رسانه رسمی پوشش دهنده اخبار مجلس و مصاحبه های نمایندگان قرار گرفت. در این خبر نمایندگان کورد به صورت دسته جمعی با انتشار بیانیه همچنانکه انتظار می رفت در راستای سیاست کلی نظام با برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان مخالفت کردند.

صرف نظر از ماهیت این بیانیه متاسفانه تعدادی با شیطنت در فضای مجازی سعی کردند خود را بیرون از گود قرار داده و با انداختن توپ در زمین دکتر عثمانی طوری وانمود کنند که امضا این بیانیه صرفا از سمت ایشان بوده و بس و هیچکس دیگری در این پروسه دخالتی نداشته است.

ولی واقعیت این است که آنچه در فضای مجازی به عنوان دیدگاه نماینده بوکان دست به دست می شود در واقع بیانیه است که توسط تمامی نمایندگان کورد تهیه و صادر شده است و به هیچ عنوان متعلق به یک شخص خاص نیست.

مخالفت با انجام رفراندوم

 

بیانیه مذکور توسط تمامی نمایندگان کورد حاضر در مجلس صادر و رسانه ای شده است و جالب اینکه این بار خانه ملت این خبر را حذف نکرده است!

در تصویر ارسالی خبرگزاری صداوسیما تصویر جلال محمودزاده نماینده مهاباد نیز به عنوان صادر کننده بیانیه مخالفت با رفراندوم دیده می شود. ظرف چند روز گذشته محمودزاده در مصاحبه با چندین رسانه محلی مدعی شده بود که سخنان او در خصوص مخالفت با رفراندومکوردستان تحریف شده است و او به رای مردم کوردستان برای همه پرسی احترام می گذارد. گویا امروز محمودزاده نیز با صدور بیانیه فوق به جمع مخالفان رفراندوم پیوسته است.

نمایش بیشتر

هـه‌ژار رحـیـمـی

دانشجوی دکتری هوش مصنوعی علاقه مند به ترجمه و نوشتن در حوزه های تخصصی IT ، سیاست ، اقتصادی و اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا