سیاسیمهمترین های هەواڵ

پیام معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

پیام معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد در پیامی هفته دفاع مقدس را به همه رادمردان سرافراز و جانبازان و آزادگان معزز و خانواده گران‌قدر شهدا و مردم شهیدپرور شهرستان مهاباد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، متن کامل پیام ” دکتر شجاعی ” به شرح ذیل است:
بسم تعالی

“فرارسیدن هفته دفاع مقدس که با یاد و خاطره شهیدان و شاهدان معطر است و بانام باشکوه امام راحل همراه و هم‌نفس می‌باشد، دنیایی از عشق و ایمان و معرفت و ایثار و پاک‌بازی را در جان‌ودل ما زنده می‌سازد و حسی زیبا از غرور و افتخار در ما ایجاد می‌نماید. هشت‌ساله دفاع مقدس برای ما کلاس انسان‌سازی به شمار می‌آید که از گلدسته‌های رفیع مدرسه عشق آن اذان رشادت و رادمردی به جهان طنین‌انداز شد.
هشت سال دفاع مقدس آزمون سره از ناسره بود و جوهره مردان و جوانان غیور ایران سرافراز چشم‌ها را خیره و اسطوره‌هایی از گذشت و ایثار را به واقعیت کشید و برای عصرها و نسل‌ها به یادگار نهاد.
دشمنان که با همه توانشان با انقلاب و آرمان‌های ما درافتادند ملت فداکار ما نیز با بسیج همه آنچه را که در توان داشت، آموخته‌های مکتب عاشورایی خود را به منصه عمل نهاد و پیروزی نهایی را در آغوش کشید. رجاء واثق داریم که با عقبه غنی و به یمن خون شهیدان و برکت صالحان و صبوری ایثارگران و جانبازان ورهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و مردم همیشه درصحنه و همراهی ملل ستمدیده و آزاده پرچم اسلام بر بلندای ملل جهان در اهتزاز خواهد بود.
این‌جانب لازم میدانم این هفته را به همه رادمردان سرافراز و جانبازان و آزادگان معزز و خانواده گران‌قدر شهدا و مردم شهیدپرور تبریک عرض نمایم و با تمامی مردم شریف مهاباد در این روزهای بزرگ با شهیدان و امام شهیدان تجدید میثاق نماییم و در همراهی با دولت تدبیر و امید با اتکال به خدای منان برای شکوفایی و آبادانی این شهرستان مجدانه‌تر از پیش اقدام و راه پیشرفت و ترقی را هموارسازیم. ”

شجاعی
معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مهاباد

نمایش بیشتر

هـه‌ژار رحـیـمـی

دانشجوی دکتری هوش مصنوعی علاقه مند به ترجمه و نوشتن در حوزه های تخصصی IT ، سیاست ، اقتصادی و اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا