سیاسیفرهنگیمهمترین های هەواڵ

تقدیرمعاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مهاباد از رسانه ها به خاطر انعکاس گسترده اخبار انتخابات

تقدیرمعاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مهاباد  از رسانه ها به خاطر انعکاس گسترده اخبار انتخابات

 

معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مهاباد  طی پیامی به مناسبت تلاش و مجاهدت خبرنگاران در انعکاس اخبار و رخدادهای مشارکت گسترده مردمی در  انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی ودوازدهمین دوره ریاست جمهوری تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، شجاعی طی پیامی به مناسبت تلاش و مجاهدت اصحاب رسانه و جراید در انعکاس اخبار و رخدادهای مشارکت گسترده مردمی در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی ودوازدهمین دوره ریاست جمهوری  از آنها تقدیر کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

اکنون که به لطف خداوند و توجهات بارگاه حق تعالی  انتخابات با حضور چشمگیر و گسترده مردم همیشه در صحنه شهرستان مهاباد با موفقیت تمام به پایان رسید، وظیفه می دانم تقدیر و تشکر صمیمانه خود را نثار مردم رشید و هوشیار و شهید پرور شهرستان مهاباد عرض و به خاطر رشد و آگاهی و همت و موقعیت شناسی ملت بزرگ، ثناگوی درگاه ایزد متعال باشیم.

در این میان نقش رسانه نیز به عنوان محور اطلاع رسانی و مقابله با دسیسه ها ی دشمنان بسیار موثر و مهم است و صدا و سیما، خبر گزاریها، پایگاههای خبری وسایتهای شهرستان در خلق افتخار آفرین حماسه حضور مردم مهاباد در انتخابات نقش اول و اساسی داشته ‌و همواره در مسیر توسعه نقش سازنده خود را در اطلاع رسانی مناسب به مردم ایفا کرده ‌اند و کمک حال مدیران برای حرکت به مسیر بالندگی بوده ‌اند.

در این راستا از نقش خوب خبرگزاریها و خصوصا صدا و سیمای مرکز مهاباد و حضور پرشور و شبانه روزی خبرنگاران در شهرستان مهاباد، با ایجاد شور و شوق و انگیزه جهت حضور حداکثری مردم و روشنگری و تنویر افکار عمومی با استفاده از تحلیل، گزارش، خبر و تصاویر ارزشمند خود در برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی ودوازدهمین دوره ریاست جمهوری مجاهدت نمودند، تقدیر می کنم.

از خداوند متعال فضل، رحمت و توفیق الهی را برای ملت بزرگوار ایران مسئلت کرده و این حماسه حضور را به تک تک خبرنگاران که در خلق آن سهم بسزایی داشته اید تبریک و از خانواده رسانه ای شهرستان مهاباد که بار دیگر رسالت خطیر خود را به نحو احسن انجام دادند قدردانی می کنم.

شجاعی

معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان مهاباد

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا