اجتماعیمهمترین های هەواڵ

سلام ستوده با کسب حداکثر آرا به عنوان نماینده منتخب مهاباد در مجلس معرفی شد

رییس ستاد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مهاباد با اعلام نتیجه کامل و قطعی انتخابات مجلس در این حوزه انتخابیه گفت: سلام ستوده با کسب ۲۸ درصد آرای ماخوذه، برای نخستین بار به عنوان منتخب این شهرستان در مجلس شورای اسلامی معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری هه‌وال:حسن عباسی صبح روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: از مجموع ۴۶ هزار و ۳۳۵ رای ماخوذه صحیح، سلام ستوده با ۱۵ هزار و ۸۸۵ رای توانست بیشترین تعداد آرای این حوزه را به خود اختصاص دهد.

وی اضافه کرد: علی بیژن فر با هفت هزار و ۲۱۶ رای، سلیمان پاکزاد با پنج هزار و ۳۵۷ رای، عثمان احمدی با سه هزار و ۲۱۷ رای، دیاکو عزیزی با ۲ هزار و ۸۱۹ رای، سیامند جوانبخت با هزار و ۸۸۴ رای، رضا اسمعیلی با هزار و ۵۴۰ رای در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

وی همچنین بیان کرد: خالد چوپانی هزار و ۵۰۴ رای، دلارا اشنویه با ۹۲۳ رای، زینب آتشبار با ۳۵۵ رای، سردار حسن زاده با ۳۵۱، مسعود پیروتی اقدم با ۹۳ رای، کیوان کاکه الله با ۷۶ رای، اسعد باربد با ۴۸ رای و محمد رضا صالحی با ۱۸ رای رتبه‌های بعدی را در این حوزه انتخابیه به خود اختصاص دادند.

فرماندار مهاباد بیان کرد: هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه از امروز به مدت ۲ روز در محل این فرمانداری آماده دریافت شکایات است.

به گفته مقام عالی شهرستان کسانی که از نحوه برگزاری انتخابات نیز شکایت دارند، می‌توانند در مدت هفت روز از تاریخ امروز، شکایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان تسلیم کنند. 

در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مهاباد ۱۵ نامزد با یکدیگر برای کسب یک کرسی به رقابت پرداختند.

شهرستان مهاباد ۲۶۰ هزار نفر جمعیت دارد که از این تعداد حدود ۱۸۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن بودند. ۱۴۱ شعبه اخذ رای ثابت و سیار برای این دوره از انتخابات در حوزه مهاباد پیش بینی شده بود.

نمایش بیشتر

هه‌وال ادمین

اسماعیل آتش زای کارشناس روانشناسی علاقه مند به خبر در حوزه های سیاسی ، اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا