فرهنگیمهمترین های هەواڵ

از رتبه‌های برتر کنکور سراسری ۱۴۰۲ و عضوقرائت خانه های مهاباد تجلیل به عمل آمد

به گزارش هه‌وال ، بعداز ظهر روز سەشنبه سوم بهمن‌ماه سال ١۴٠٢ با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، روئسای شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه پیام نور؛ مراسم تجلیل از برگزیدگان عضو قرائت خانه های شهرداری مهاباد درکنکور سراسری ١۴٠٢ در تالار وحدت مهاباد، برگزار شد.

در این مراسم، بابک رستم‌ پور شهردار مهاباد، طی سخنانی اظهار کرد: مهمترین بحث در زمینه توسعه، پرورش نیروی انسانی تحصیل کرده و متخصص است که شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد از دورەهای گذشته تاکنون سعی بر اجرای آن داشتە است.

رستم پور افزود: شهرداری مهاباد با دارا بودن چهار قرائت‌خانه و بهرەگیری از ١٢ نفر پرسنل، تجهیز و رفع نواقص قرائت‌خانەها تلاش می‌کند در راستای ارتقای سرانە آموزشی گام‌های اساسی بردارد.

در ادامە; محمد جلال وطمانی، رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مهاباد با اشاره بە کارکرد قرائت‌خانەها گفت: در نظر داریم تا برگزاری‌ کلاس‌ها و دورەهای علمی، فرهنگی و اجتماعی در خانەهای فرهنگ شهرداری، نهایت بهرەبرداری از این اماکن در محلەهای کم‌برخوردار انجام شود.

وی افزود: رویکرد دوره ششم شورای اسلامی شهر، علاوه بر فعالیتهای عمرانی، توجه به مسایل فرهنگی و تلاش برای ارتقای آن است و  خوشبختانه کارنامه ی قابل قبولی تاکنون داشته است .

رییس دانشگاه پیام نور مهاباد، امیر خلیلی و یوسف گنجی از اعضای شورای اسلامی شهر مهاباد از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.در پایان با اهدای لوح از برگزیدگان، تجلیل به عمل آمد.

اسماعیل آتش زای

نمایش بیشتر

هه‌وال ادمین

اسماعیل آتش زای کارشناس روانشناسی علاقه مند به خبر در حوزه های سیاسی ، اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا