فرهنگیمهمترین های هەواڵ

آغاز به کار نمایشگاه مد و طراحی لباس و پوشش بانوان در مهاباد

‍ ‍ ‍ اولین نمایشگاه مد و طراحی لباس و پوشش بانوان مهاباد با رویکرد فرهنگ منطقه ای و اسلامی برگزار شد.

محمدارجمندی مدیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد مهاباد، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با اشاره به برپایی ۹ نمایشگاه در عرصه فعالیت های مختلف تاکنون، برپایی نمایشگاه در حوزه مدل و طراحی لباس و پوشاک بانوان(با رویکرد فرهنگ محلی و اسلامی) را اولین اقدام عملی در این راستا در شهرستان مهاباد دانست.

مائده کرده، مدیر کانون فرهنگی و هنری احیاءالعلوم(منطقه شیلان پشت تپ مهاباد) به پایگاه خبری هه‌وال گفت: این نمایشگاه دارای ۲۲غرفه می باشد که با هدف توسعه بعد تجاری محصولات تولیدی بانوان، همیاری جهت ارائه مدل های مناسب در عرصه طراحی لباس و جذب الگوهای به روز برای تولیدات در این عرصه دانست.

آرش شهابی، رئیس شورای اسلامی شهر هم با تجلیل از فعالیت ها و برپایی نمایشگاه های متعدد کانون های فرهنگی و هنری مساجد، از آمادگی شورای اسلامی شهر مهاباد جهت حمایت از برپایی این دست نمایشگاه ها در سال آینده خبر داد.

در پایان مراسم افتتاحیه، از دست اندرکاران نمایشگاه هشتم توانمندی های بانوان تجلیل به عمل آمد.

این نمایشگاه که با مشارکت مالی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد برگزار می گردد، از ۱۷ تا ۲۱ دی ماه ۱۴۰۲ (یکشنبه تا ۵شنبه هفته جاری) از ساعت ۳بعداز ظهر تا ۸ شب در سالن سینما تربیت مهاباد (روبه‌روی کوچه حاج احمد) دایر و بازدید برای عموم مردم آزاد می باشد. 

نمایش بیشتر

هه‌وال ادمین

اسماعیل آتش زای کارشناس روانشناسی علاقه مند به خبر در حوزه های سیاسی ، اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا