فرهنگیمهمترین های هەواڵ

آغاز به کار نمایشگاه صنایع دستی و محصولات فرهنگی در مهاباد

‍ ‍ نمایشگاه صنایع دستی، محصولات فرهنگی و مجموعه فعالیت های کمیته امداد مهاباد در تالار وحدت شهرداری این شهر افتتاح شد.

با حضور فرماندار فرمانداری ویژه شهرستان مهاباد، معاون کمیته امداد استان و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان، نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی های بانوان شهر و مجموعه فعالیت های کمیته امداد مهاباد افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم، رئیس کمیته امداد امام خمینی مهاباد با ارائه ی گزارشی از اقدامات و فعالیت های مجموعه ی کمیته امداد، از ارائه تسهیلات بسیار ویژه این نهاد برای کمک به اشتغال و توسعه کارآفرینی این شهرستان خبر داد.

نوذری افزود، این نمایشگاه، گوشه ای از فعالیت های کمیته امداد را به نمایش گذاشته که به میزان ۵۶ غرفه، تجهیز و حمایت شده است.

فاطمه شریف پور، مدیر کانون فرهنگی و هنری ساجده نیز به خبرنگار «هه وال»گفت: در هشتمین دوره از برپایی نمایشگاه توانمندی های بانوان کانون های فرهنگی و هنری مساجد، غرفه هایی از انواع فعالیت های اشتغال آفرینی و خودکفایی کمیته امداد، فعالیت های مختلف بانوان در عرصه های متنوع صنایع دستی، محصولات منطقه ای و تولیدات سنتی برپا شده است.

این نمایشگاه که به همت کمیته امداد امام‌خمینی(ره) و همکاری کانون فرهنگی و هنری ساجده و امور بانوان فرمانداری برگزار شده است تا مورخه پنجشنبه(۷ دی ماه)، از ساعت ۱۵ تا ۲۲ شب در تالار وحدت شهرداری مهاباد، آماده پذیرایی از علاقه مندان می باشد.‍

نمایش بیشتر

هه‌وال ادمین

اسماعیل آتش زای کارشناس روانشناسی علاقه مند به خبر در حوزه های سیاسی ، اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا