فرهنگیمهمترین های هەواڵ

گرامیداشت هفته کتاب در مهاباد

‍ ‍ ویژه برنامه بزرگداشت هفته کتاب در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد برپا شد.

در این مراسم محمدارجمندی، مسئول دفتر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد مهاباد، ضمن تقدیر از فعّالان فرهنگی و مروّجین کتاب، زمینه های انتخاب مجدّد شهر مهاباد به عنوان شهر خلاق کتاب را با توجه به فعالیت های متعدد فرهنگی و هنری و گسترش فرهنگ کتابخوانی را دور از دسترس ندانست که در این حوزه شاهد مدیریت تعاملی خوبی در مجموعه فرهنگ و ارشاد مهاباد هستیم.

همچنین حسن سالاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهاباد با ارائه گزارشی از فعالیت های کتابخوانی در شهرستان، انتقال کتابخانه مجتمع فرهنگی به منطقه باغ شایگان را یکی از موثرترین راه های توسعه کتابخوانی در شهر برشمرد.

در ادامه محسن رضایی، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان آذربایجان غربی طی سخنانی، ارائه رویکرد مسجدمحوری و منطقه گرایی فعالیت های فرهنگی و هنری را یکی از مهمترین سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی دانست که به زودی با تدوین روش های اجرائی آن، اقدامات خوبی در توسعه ی فعالیت های فرهنگی و هنری را شاهد خواهیم بود.

در پایان ضمن رونمایی مسئولین از کتاب گذری بر تاریخچه حج مهاباد که توسط آقای محمدجلال وطمانی تالیف شده بود، تعدادی از فعّالان و مروّجین حوزه کتاب و کتابخوانی و چند نفر از فعالان فرهنگی در حوزه مساجد و کانون های فرهنگی و هنری مورد تجلیل قرار گرفتند.

نمایش بیشتر

هه‌وال ادمین

اسماعیل آتش زای کارشناس روانشناسی علاقه مند به خبر در حوزه های سیاسی ، اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا