فرهنگیمهمترین های هەواڵ

از دانش آموزان برتر کنکور سراسری مهاباد، تجلیل به عمل آمد

به گزارش پایگاه خبری هه‌وال، حسن عباسی فرماندار ویژه مهاباد روز پنجشنبه در آیین قدردانی از رتبه های برتر کنکور سراسری اظهار کرد: پیشرفت و توسعه هر جامعه ای را سرمایه های انسانی آن محقق می کنند که در سایه آموزش و پرورش تربیت خواهند شد.

وی ضمن تبریک موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری گفت: هر اندازه میزان ارتباط و هماهنگی بین اولیا و مجموعه آموزش و پرورش بیشتر باشد می توان در موفقیت دانش آموزان تاثیر بیشتری داشته باشد.

فرماندار ویژه مهاباد بیان کرد: ویژگی های رفتاری و اخلاقی و روحیات هر دانش آموز متفاوت بوده که باید از طریق هماهنگی و همفکری اولیا و مدرسه این شناخت حاصل شود‌.

عباسی ایجاد عزت نفس در دانش آموزان را ضروری دانست و گفت: حس مفید و موثر بودن در جامعه به دانش آموزان باید القا شود تا ضمن ایجاد اعتماد به نفس، نقش خود را در جامعه به درستی ایفا کند.

وی اضافه کرد: دانش آموزان باید یاد بگیرند به جز تکالیف درسی در حوزه های اجتماعی و سایر امورات زندگی نیز مهارت داشته باشند و با پرسشگری از پس مسسولیت های اجتماعی خود برآیند.

وی هزینه کردن در آموزش و پرورش و ایجاد فضای آموزشی مناسب را بهترین سرمایه گذاری دانست و گفت: زیربنای توسعه هر جامعه ای منوط به ارتقا کیفیت آموزش و پرورش است که در کشور ما نیز طی سال های گذشته به آن توجه شده است.

عباسی اضافه کرد: هم اکنون ۵۴ مدرسه شامل ۳۰۸ کلاس درس در سطح شهر و روستا در حال ساخت بوده که با اتمام آن به بهبود وضعیت فضاهای آموزشی کمک خواهد کرد.

در پایان این مراسم از ۴۶ دانش آموز برتر کنکور سراسری و مدیران نمونه مدارس با اهدای لوح قدردانی به عمل آمد.

نمایش بیشتر

هه‌وال ادمین

اسماعیل آتش زای کارشناس روانشناسی علاقه مند به خبر در حوزه های سیاسی ، اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا