اجتماعیمهمترین های هەواڵ

تجهیز سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد به تشک نجات

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: یک عدد تشک نجات به منظور افزایش ایمنی در شهر به تجهیزات آتش نشانی افزوده شد.

بە گزارش پایگاه خبری هه‌وال ،سردار فداکار مکری مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد با اشاره به خرید و تحویل این تشک نجات افزود: با توجه به تراکم سازی و افزایش ارتفاع ساخت و سازهای مسکونی و تجاری در مناطق سطح شهر ، این تشک نجات به همت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار مهاباد خریداری شد تا در مواقع لزوم و حین حوادث بتوانیم برای نجات جان افراد محبوس در طبقات بالای واحدهای ساختمانی از آن استفاده کنیم.

وی ادامه داد: این تشک در ابعاد ۶ در ٨ و ارتفاع ٣ متر است که با اعتباری معادل ٣٢٠ میلیون تومان خریداری و صبح امروز پس از تست و ارائه آموزش های لازم در خصوص نحوه راه اندازی آن تحویل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد شد.

فداکار بیان کرد: استفاده از وسایل جدید در حوزه آتش نشانی از جمله تجهیزات خریداری شده زمینه بهبود کیفیت خدمات رسانی به شهروندان عزیز را فراهم می کند که در این راستا تلاش و حمایت های خوبی از طرف اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار مهاباد صورت گرفته که جای تقدیر دارد.

نمایش بیشتر

هه‌وال ادمین

اسماعیل آتش زای کارشناس روانشناسی علاقه مند به خبر در حوزه های سیاسی ، اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا