مهمترین های هەواڵورزشی

تجلیل اعضای شورا و شهرداری مهاباد از قهرمان المپیک ویژه

به گزارش پایگاه خبری هه‌وال :روز شنبە مورخەی ۲۸ مردادماە سال ١۴٠٢ با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ، مربیان و حامیان شاهو و اصحاب رسانه از شاهو محمدی قهرمان المپیک ویژه ٢٠٢٣ برلین و مربیان ورزشی ایشان تجلیل شد.

‍ آرش شهابی رییس شورای شهر مهاباد در این مراسم اظهار کرد: شاهو محمدی نماد عبور از محدودیت‌ها برای رسیدن به موفقیت است و موفقیت او برای بسیاری از خانواده‌ها، به یک الگو تبدیل شده است.

شهابی با بیان اینکه رویکرد شورای شهر حمایت از ورزش‌ها المپیکی است، تصریح کرد: محدودیت‌های قانونی برای کمک به باشگاه‌های خصوصی وجود دارد ولی حمایت از مدال‌آوران شهر همچنان ادامه خواهد داشت، امسال بیش از ۵٠٠ میلیون تومان از سوی شورای شهر به ورزشکارانی که به مسابقات اعزام شده‌اند پرداخت شده است.

طاهر جنگلی نایب رییس شورا، هم در این مراسم اظهار کرد: اگرچه سقف کمک‌های شورای شهر به بخش ورزش محدود است اما بازهم برای حمایت از هیات‌های ورزشی شهرستان اعلام آمادگی می‌کنیم.

امیر خلیلی عضو دیگر شورای شهر مهاباد از برنامه حمایتی شورا و شهرداری مهاباد از رتبه‌های برتر کنکور خبر داد و گفت: مجموعه شورا و شهرداری مهاباد در نظر دارد برای سال آینده جایزه ویژه‌ای را برای نفرات برتر کنکور در نظر بگیرد، مجوز رایگان ساخت منزل مسکونی یکی دیگر از بسته‌های تشویقی این مجموعه به نفرات برتر کنکور خواهد بود.

محمد جلال وطمانی نیز در این مراسم از تلاش‌ها برای از سر گیری احداث پارک شاهو خبر داد و گفت: مشکلاتی با برخی ادارات در این زمینه وجود دارد و امیدواریم در بازه زمانی کمی مشکلات را رفع نماییم.

کیوان خوشبخت رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد نیز در این مراسم ضمن تقدیر از حمایت‌های اعضای شورای شهر و شهرداری از جوانان و ورزش شهرستان اظهار کرد: بخش بزرگی از موفقیت‌های شاهو حاصل تلاش‌های شبانه‌روزی پدر و مادرش است.

خوشبخت با اشاره به برگزاری مسابقات کشتی در مهاباد و اردوی تیم ملی وزنه‌برداری در این شهر تصریح کرد: ورزش شهرستان ظرفیت بالایی برای رشد و توسعه دارد و این پتانسیل وجود دارد که وزنه‌برداران مهاباد در المپیک حضور یابند و افتخارآفرین باشند.

در پایان مراسم با اهدای لوح و جوایز از مربیان و خانواده شاهو محمدی تجلیل شد.

شاهو محمدی، توانجوی با استعداد مهابادی که به عنوان تنها نماینده کاروان کشورمان در رشته شنا مسابقات المپیک ویژه ۲۰۲۳ برلین حضور داشت، علاوه بر کسب نشان طلا در ماده ۴۰۰ متر به یک مقام چهارمی هم دست یافت.

نمایش بیشتر

هه‌وال ادمین

اسماعیل آتش زای کارشناس روانشناسی علاقه مند به خبر در حوزه های سیاسی ، اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا