اجتماعیمهمترین های هەواڵ

از پروژه‌های جدید شهرداری در سال جاری رونمایی شد

امروز پنجشنبه ۷ اردیبهشت جلسه کمیسیون عمران شهرداری با حضور اعضای شورا، شهرداری ، واحد‌های مربوطه شهرداری و اصحاب رسانه در سالن جلسات شورا برگزار شد، که در آن در مورد پروژه‌های در دست اجرا و جدید شهرداری در سال جاری بحث و گفتگو شد.

از جمله مهمترین اقدامات مجموعه شهرداری در سال جاری به شرح زیر است:

  • اتمام پروژه کمربندی آزادگان به تاج سد مهاباد و بهره برداری از آن در هفته دولت.
  • احداث دو پل جدید در شهر مهاباد جهت روان سازی بعد ترافیکی در منطقه زمینهای شهرداری ،فجر و تپه قاضی (پل فلکه کاکتوس «کتاب» و پل جدید شورنگ) که البته پل قدیمی شورنگ با حفظ اسکلت قدیمی، کاربری آن به پیاده راه تغییر پیدا خواهد کرد. و همچنین ساماندهی سایر پل‌های دیگر سطح شهر مهاباد و حذف پل پارک خانواده
  • ایجاد کمربندی فلکه سیدیوسف به سمت داشامجید جهت کاهش بار ترافیکی در محدودهای فلکه ساعت تا میدان ملاخلیل
  • احداث دو پارک و همچنین کتابخانه در منطقه سیدآباد
  • همچنین ایجاد روگذر و یا زیر گذر در ورودی شهرک خانگی که این اقدام در مرحله مطالعاتی می‌باشد
  • ادامه و تسریع روند کارهای عمرانی سطح شهر مهاباد (منجمله موزاییک گذاری معابر، آسفالت ، بتن ریزی شهرک سیدآباد و اقداماتی در جهت زیباسازی شهری و…)

بابک رستم‌پور شهردار مهاباد در ادامه از عملیات بازسازی پارک ملت (مکاییل) با بودجه‌ای بالغ بر هفت میلیارد تومان خبر داد و بر تمرکز مجموعه شهرداری به روند ایجاد زیرساخت‌های ترافیکی در سال جدید در مهاباد تاکید کرد.

آرش شهابی رییس شورای اسلامی شهر مهاباد در ادامه گفت : عملیات بازسازی و ترمیم فضای محدوده‌ بداق سلطان آغاز شده است و همچنین ضمن قبولی طرح‌های میادین بداق سلطان و توحید از اجرای این طرح‌ها در این میادین در آینده نزدیک خبر داد.

✍️ اسماعیل آتش‌زای

نمایش بیشتر

هه‌وال ادمین

اسماعیل آتش زای کارشناس روانشناسی علاقه مند به خبر در حوزه های سیاسی ، اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا