فرهنگیمهمترین های هەواڵ

در جشن گلریزان مهاباد بیش از ۳ میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جمع آوری شد

  به گزارش پایگاه خبری هه‌وال روز دوشنبه مورخه ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۲ در جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد شهرستان مهاباد، که با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و خیرین شهرستان در تالار وحدت شهرداری برگزارشد؛ بیش از سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان جمع آوری شده و این روند همچنان تا آخر ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

جواد بنایی رییس دادگستری مهاباد در این مراسم گفت : برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مهاباد حدود ۲۵ میلیارد تومان مورد نیاز است تا بتوان همگی آنان به کانون خانواده خود بازگردند.

وی ادامه داد: سال گذشته در مراسم جشن گلریزان که با همکاری و مشارکت خَیران و شهروندان این شهرستان ۱۲ میلیارد ریال جمع آوری شد که موفق شدیم ۲۰ نفر را آزاد کنیم.

همچنین رییس ادارە زندان مهاباد در ادامە اظهار داشت: تا ساعت ١۵ بعد از ظهر امروز بیش از ٣ میلیارد و ٢٠٠ میلیون تومان جمع شدە کە انتظار می‌رود تا پایان ماه مبارک رمضان این عدد افزایش یابد. از این لحاظ مهاباد پس از ارومیە در ردە دوم و بە نسبت جمعیت در ردە اول کمک‌های خیرین قرار دارد.

شهبازی در ادامە گفت: جشن گلریزان تا آخر ماه مبارک رمضان ادامە دارد و مردم خیر مهاباد می‌توانند کمک‌های خود رابە شمارە حساب ١۶٢٠۶۶٩٣۴شمارە کارت ۵٨٩۴۶٣٧٠٠٠١۵۶۵۶٩و شمارە شبای ٧٧٠١٣٠١٠٠٠٠٠٠٠٠١۶٢٠۶۶٩٣۴ واریز نمایند.

نمایش بیشتر

هه‌وال ادمین

اسماعیل آتش زای کارشناس روانشناسی علاقه مند به خبر در حوزه های سیاسی ، اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا