فرهنگیمهمترین های هەواڵ

افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در حوزه صنایع دستی در مهاباد

امروز پنجشنبه ۱۱ اسفند ماه ،نمایشگاه توانمندی های بانوان در حوزه صنایع دستی و محصولات سنتی و فرهنگی(جوامع محلی)، در تالار وحدت شهرداری مهاباد افتتاح گردید.

به گفته ی مسئول کانون فرهنگی و هنری مساجد مهاباد، قریب به ۱۱۰ مسجد شهرستان مهاباد، دارای کانون فرهنگی و هنری می باشند که همزمای اجرای فعالیت و کلاس های فرهنگی، قرآنی،آموزشی و هنری را دنبال می کنند که در این بین، تعداد ۵ کانون فرهنگی ای که همزمان با فعالیت درون مسجدی، دارای ساختمان مجزا نیز بوده اند، به عنوان کانون مرجع و تخصصی به کار گمارده شده اند که در زمینه پشتیبان گیری و تامین نیروی متخصص برای سایر کانون های فرهنگی و هنری مهاباد عمل می کنند و به یک نمود ویژه ی فرهنگی و هنری در زمینه ی هنرهای دستی، هنرهای آوایی، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی و فعالیت های اشتغال آفرین و تولیدمحور مبدل شده اند.

فاطمه شریف پور، مسئول کانون فرهنگی و هنری ساجده(مسجد یوسف قاضی مهاباد) گفت: تعداد ۵۳ بانوی هنرمند و توانمند، محصولات تولیدی در زمینه ی صنایع دستی و سنتی و محلی خود را به نمایش در آورده اند.

این نمایشگاه که به دبیری کانون فرهنگی و هنری ساجده و مشارکت شورای اسلامی شهر و اداره میراث فرهنگی برگزار شده است، هر روزه از ساعت ۴ عصر تا ده شب تا مورخه ۲۰ اسفند ماه دایر خواهد بود که در صورت استقبال مردمی، تا دوم فروردین ماه تمدید خواهد شد.

نمایش بیشتر

هه‌وال ادمین

اسماعیل آتش زای کارشناس روانشناسی علاقه مند به خبر در حوزه های سیاسی ، اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا