فرهنگیمهمترین های هەواڵ

افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در حوزه صنایع دستی در مهاباد

امروز پنجشنبه ۱۱ اسفند ماه ،نمایشگاه توانمندی های بانوان در حوزه صنایع دستی و محصولات سنتی و فرهنگی(جوامع محلی)، در تالار وحدت شهرداری مهاباد افتتاح گردید.

به گفته ی مسئول کانون فرهنگی و هنری مساجد مهاباد، قریب به ۱۱۰ مسجد شهرستان مهاباد، دارای کانون فرهنگی و هنری می باشند که همزمای اجرای فعالیت و کلاس های فرهنگی، قرآنی،آموزشی و هنری را دنبال می کنند که در این بین، تعداد ۵ کانون فرهنگی ای که همزمان با فعالیت درون مسجدی، دارای ساختمان مجزا نیز بوده اند، به عنوان کانون مرجع و تخصصی به کار گمارده شده اند که در زمینه پشتیبان گیری و تامین نیروی متخصص برای سایر کانون های فرهنگی و هنری مهاباد عمل می کنند و به یک نمود ویژه ی فرهنگی و هنری در زمینه ی هنرهای دستی، هنرهای آوایی، هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی و فعالیت های اشتغال آفرین و تولیدمحور مبدل شده اند.

فاطمه شریف پور، مسئول کانون فرهنگی و هنری ساجده(مسجد یوسف قاضی مهاباد) گفت: تعداد ۵۳ بانوی هنرمند و توانمند، محصولات تولیدی در زمینه ی صنایع دستی و سنتی و محلی خود را به نمایش در آورده اند.

این نمایشگاه که به دبیری کانون فرهنگی و هنری ساجده و مشارکت شورای اسلامی شهر و اداره میراث فرهنگی برگزار شده است، هر روزه از ساعت ۴ عصر تا ده شب تا مورخه ۲۰ اسفند ماه دایر خواهد بود که در صورت استقبال مردمی، تا دوم فروردین ماه تمدید خواهد شد.

✍️ اسماعیل آتش‌زای

نمایش بیشتر

هه‌وال ادمین

اسماعیل آتش زای کارشناس روانشناسی علاقه مند به خبر در حوزه های سیاسی ، اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا