مهمترین های هەواڵنقد و بررسی

‍ پیشرفت و توسعه ورزش روستایی یا رفع تکلیف

مسابقات مینی فوتبال جام پرچم در شهرستان مهاباد دو روز گذشته ،در حالی کلید خورد که متاسفانه بیشتر به یک شوی تبلیغاتی شبیه بود تا برگزاری مسابقات و در بازی افتتاحیه خبری از تیم های شرکت کننده نبود و با رونمایی از دو تیم نونهال در بازی افتتاحیه فقط و فقط به گرفتن عکس و مخابره آن به مقامات بالا بسنده شد.

تغییر مسابقات از مینی فوتبال هفت نفره به فوتسال، عدم اطلاع رسانی مناسب برای برگزاری مسابقات ، عدم تحقق وعده اعطای لباس به تیم های شرکت کننده، برنامه ریزی مضحک و خنده دار و بسیاری از مشکلات دیگر بوجود آمده همه و همه نشان از آن است که مسئولین امر هرگز به دنبال توسعه ورزش روستایی که هدف اول و آخر از برگزاری این مسابقات است نبوده و فقط درصدد رفع تکلیف برآمده اند .

شایان ذکر است که متاسفانه مشکلات بوجود آمده فقط مربوط به شهرستان مهاباد می باشد و در شهرستان های اطراف شاهد وجود این مشکلات نبوده ایم و تمام مسائل با برنامه ریزی دقیق در حال انجام است.

پر واضح است که قبول مسئولیت در سطح ورزش روستایی عشق و انگیزه و تعلق خاطر خاصی را می طلبد که متاسفانه در حال حاضر همچین ویژگی هایی را در ذات مسئولین شاهد نیستیم و سودای منفعت طلبی در ورزش روستایی امر باطل و بیهوده است و بدون شک انگیزه کار و فعالیت را از مسئولین خواهد گرفت.

ضمن ابراز تاسف از مشکلات بوجود آمده از تمام مسئولین امر به ویژه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد خواهشمند است تا ضمن ورود به مسائل پیش گفته ورزش روستایی را مورد عنایت ویژه قرار دهد و با انجام تغییرات در راس هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شور و شوق و انگیزه را به ورزش روستایی بازگرداند.

✍️ رحیم احمدی

نمایش بیشتر

هه‌وال ادمین

اسماعیل آتش زای کارشناس روانشناسی علاقه مند به خبر در حوزه های سیاسی ، اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا