اجتماعیمهمترین های هەواڵ

۳۵۰ کد جدید به ناوگان تاکسیرانی مهاباد اضافه می‌شود.

آرش شهابی روز چهارشنبه ۴ مرداد ماه سال ١۴٠٢ در جلسه شورای ترافیک شهرستان اظهار کرد: با تصویب مصوبه شورای اسلامی شهر در شورای ترافیک شهرستان و با هدف ساماندهی وضعیت مسافربرهای شخصی به ازای هر آژانس پنج کد تاکسی و در مجموع ۳۵۰ کد به ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری اضافه خواهد شد.

وی گفت: این کدها با اعلام عمومی از طرف شهرداری به اطلاع شهروندان خواهد رسید و متعاقب آن، افراد واجد شرایط می توانند جهت دریافت مجوز مربوطه به سازمان حمل و نقل مراجعه نمایند.

رییس شورای اسلامی شهر مهاباد اضافه کرد: همچنین دفاتر آژانس های تلفنی نیز باید فعال و رانندگان آژانس ها موظف به حضور در دفاتر و خدمات به شهروندان از طریق تماس های تلفنی می باشند.

در ادامه وی ضمن اشاره به چالش پارک حاشیه ای و پارک دوبل خودرو ها و کاسبان سیار و وانت بارها در معابر سطح شهر، با اشاره به راه اندازی پارکینگ ماشین آلات سنگین نیز گفت: مکان یابی پارکینگ خودروهای سنگین در راستای ایمنی و جلوگیری از حوادث در مناطق مسکونی داخل شهر انجام گرفته و در صورت واگذاری از طرف مسکن و شهرسازی در اسرع وقت شهرداری نسبت احداث آن اقدام و این خودروها به محل پارکینگ هدایت خواهند شد.

نمایش بیشتر

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا