سه شنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۸

فرماندار مهاباد، مردم را بە حضور فعال در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد

هم‌زمان با فرارسیدن روز جهانی قدس، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان  مهاباد در پیامی ضمن گرامی‌داشت این روز، از عموم مردم شریف مهاباد برای حضور در این راهپیمایی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد متن این پیام بدین شرح است:

به نام خدا

روز قدس، روز خیزش مسلمانان دنیا در حمایت از مظلومان جهان و یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در راستای زنده‌نگهداشتن روحیه ظلم‌ستیزی و ظلم‌ناپذیری مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است.

نام‌گذاری آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان به «روز قدس»، قبله اول مسلمانان، از آن جهت حائز اهمیت است که نور امید را دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گردید تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد.

بر همه‌ی مسلمانان فرض است که یک بار دیگر فارغ از هرگونه تعلقات سیاسی، هم‌گام و هم‌زبان با یکدیگر، ضمن شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس، اقتدار و اتحاد خود را به رخ جهانیان کشیده و در زیر سایه‌ی رهنمودهای مقام معظم رهبری با آرمان‌های امام عظیم‌الشأن انقلاب بیعتی دوباره کنند.

این‌جانب فرارسیدن روز جهانی قدس را گرامی داشته و از تمامی مردم شریف شهرستان مهاباد برای حضور گسترده در این راهپیمایی دشمن‌شکن دعوت به عمل می‌آورم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *