دوشنبه , ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

طی مراسمی باشکوه، فرماندار محبوب مهاباد سکان فرمانداری را به معاونش(دکتر ایرج شجاعی) واگذار کرد + تصاویر

طی مراسمی باشکوه، فرماندار محبوب مهاباد سکان فرمانداری را به معاونش(دکتر ایرج شجاعی) واگذار کرد

برگزاری مراسم تکریم و معارفه ی معاون استاندار و فرماندار ویژه ی شهرستان مهاباد

دکتر ایرج شجاعی سکاندار جدید فرمانداری مهاباد

به گزارش پایگاه خبری هه وال، صبح روز شنبه مورخه ی ۱۴ اسفند ماه ۹۵، مراسم تودیع و معارفه ی معاونت استاندار و فرماندار ویژه ی شهرستان با حضور امام جمعه، علیرضا رادفر، معاون سیاسی- امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی، مصطفوی مدیرکل ستاد انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی و هیأت همراه و اعضای شورای اداری در سالن اجلاس فرمانداری مهاباد برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم، ماموستا سهرابی، امام جمعه ی مهاباد ضمن تشکر از فعالیتهای حاج آقای کتانی، فرماندار مهاباد و آرزوی موفقیت برای فرماندار جدید گفت: علاوه بر اقدامات عظیم که برای توسعه و آبادانی شهر در دوره ی آقای کتانی صورت گرفته، تقویت فضای همگرایی، ایجاد فضایی صمیمی، تعامل و بدور از هر گونه تنشاز دیگر اقداماتی بود که بسترسازی لازم برای خدمتی صادقانه در این شهر را فراهم نموده است .

در ادامه، کتانی فرماندار مهاباد ضمن اشاره ی به شمه ای از فعالیتها و عملکردهای دوره ی فعالیت خود، تعامل دستگاهها، نهادها و ارگانهای سطح شهر و حمایت شهروندان از اقدامات انجام گرفته را رمز موفقیت خود عنوان نمود و از آحاد مردم خواست تا با حضور پررنگ خود در پای صندوق های رأی بار دیگر وحدت و همدلی خود را به نمایش بگذارند تا توطئه های کور دشمنان خنثی گردند .

در ادامه جلسه دکتر رادفر، معاون سیاسی- امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت: مردم آگاه، فهیم و فرهیخته مهاباد لیاقت این را دارند تا مسئولانی دلسوز برای خدمت به آنها گماشته شوند و مسئولان باید قدر مردم، این ولی نعمتان را بدانند و برای خدمت به آنها با حساسیت ویژه عمل نمایند.

وی در ادامه با اشاره به مسائلی از جمله: اطاعت از منویات مقام معظم رهبری، سیاستگذاریهای خارجی و بحث مذاکره ۱+۵ گفت: هیچوقت به دشمن فرصت نخواهیم داد تا در امور ما رخنه یابد و نتایج مذاکرات ما طرح برجام بود که راهبردی، برد – برد بود که سبب شده است تا ایران امروز مدعی حق و حقوق خود در سطح بین الملل باشد.

رادفر در پایان از مسئولان شهرستان خواست تا با تعامل و هماهنگی و همکاریهای لازم در جهت پذیرایی از مهمانان نوروزی، شهرستان را آماده کنند، چرا که رشد استقبال هموطنان از مهاباد برای توسعه ی این شهرستان گامی استور و گسترده خواهد بود.

در ادامه مراسم تکریم کتانی فرماندار اسبق و معارفه ی فرماندار جدید دکتر ایرج شجاعی انجام شد.

در پایان دکتر شجاعی، معاون استاندار و فرماندار ویژه ی شهرستان مهاباد طی سخنانی از زحمات و خدمات جعفر کتانی قدردانی نمود و استفاده از پتانسیل های کارآمدو توانمند شهرستان، تقویت بخش خصوصی،تکریم طیف های مختلف در شهرستان و … را از اهم اقدامات
آتی خود عنوان نمود.

لینک ورود به کانال رسمی پایگاه خبری هه وال