حوادثمهمترین های هەواڵ

یکی از قاتلین صادق برمکی به دار مجازات آویخته شد

یکی از متهمان قتل صادق برمکی صبح امروز به دار مجازات آویخته شد

متهم به قتل صادق برمکی ،صبح امروز در حالی به دار مجازات آویخته شد که دقایقی قبل از اجرای حکم ادعا کرد فریب خورده بود

ماجرای قتل صادق برمکی

صادق برمکی ،جوان مهابادی ،شهریور سال ۹۶ به طرز فجیعی توسط ۳ جوان به قتل رسید. متهمان بعد از شکنجه صادق برمکی و وارد کردن ضربه با سنگ به سر او،ساعاتی وی را شکنجه کردند.سپس جسم نیمه جان صادق برمکی را به آتش کشیدند.آنها از صحنه فجیع جنایت خود فیلم گرفتند و با جسد هم سلفی گرفته بودند

انگیزه متهمان از قتل صادق برمکی


چند روز بعد از قتل ، جسد سوخته صادق توسط یک چوپان در بیابان های اطراف مهاباد کشف شد. در همان حال در تحقیقات پلیسی،یک فلش که فیلم جنایت روی آن ذخیره شده بود،کشف شد و راز جنایت را فاش کرد.

به این ترتیب متهمان بازداشت شدند.آنها انگیزه خود را از قتل صادق کینه و کدورت قدیمی از دوران مدرسه و همچنین انگیزه های شیطان پرستی عنوان کردند. با صدور حکم قصاص برای هر ۳ متهم شمارش معکوس برای اجرای حکم آغاز شد اما یکی از متهمان در زندان فوت کرد.

قاتل صادق به دار مجازات آویخته شد


برف ریزی می بارید و هوا به شدت سرد بود.مادر و پدر صادق برمکی داخل زندان ایستاده بودند تا زمان اجرای حکم برسد.مسئولان زندان آنها را دعوت به بخشش می کردند.خانواده متهم هم پشت در زندان لحظه های پر از استرسی را تجربه می کردند.

متهم را آوردند پای چوبه و او از اولیای دم طلب بخشش کرد و گفت:”من فریب دوستانم را خورده بودم.جوان بودم و اشتباه کردم.”

اما مادر صادق برمکی با گریه می گفت:”آن وقت که به سر صادق سنگ میزدی،به فکر الان بودی؟ مگر نگفتی صادق دو بار در حال سوختن از زمین بلند شد؟ چرا به او رحم نکردی؟”. حکم قصاص اجرا شد و قصاص دومین متهم به زودی اجرا خواهد شد

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا