پیام تبریک امام جمعه، نماینده و فرماندار مهاباد به مناسبت آغاز سال جدید

امام جمعه شهرستان مهاباد، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی و معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ پیام تبریکی صادر نمودند

متن پیام به این شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مدبر الیل و النهار یا مقلب القلوب و الابصار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بسم الله الرحمن الرحیم
در این پیام آمده:
ایران اسلامی به عنوان یکی از تمدنهای باستانی جهان محسوب و ایرانیان انسانهای متمدنی هستند که یکی از سنتهای زیبای آنان نوروز است.
عید نوروز، پرتوی دلربا و چهره ای زیبا از آفرینش است که پیش از آمدنش، انبوه انسان ها را به تلاش و کوشش دعوت می نماید.

خداوند رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز ی دوباره جلوه گر سازد تا یادمان باشد که هستیم.

آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان عزیز به خصوص مردم شریف شهرستان مهاباد تبریک و شادباش عرض نموده برای همگان سالی توأم با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می‌نماییم.

اینک در آستانه سال نو فرصت را غنیمت شمرده و بار دیگر نیاز همیشگی به وحدت و همدلی را برای تحقق آرزوها و آرمان‌های بلندمان یادآوری می نماییم و از آحاد مردم مهاباد دعوت می نماییم همگام با مسئولین خدوم برای دستیابی شهرستانی آباد، لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش بر ندارند.سعادت، سلامت ، سخاوت ،سرور، سربلندی ، سروری و سرفرازی که بهترین هفت سین زندگی است را برای شما همشهریان عزیز آرزومندیم.

در پایان ضمن قدردانی از مردم شریف مهاباد در خصوص مقابله با ویروس کرونا و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی ، امید است تا همچنان با جدیت و استمرار در این راستا شاهد ریشه کنی این بیماری و بازگشت سلامتی و تندرستی در شهرستان مهاباد و کشور عزیزمان باشیم

امامی
محمودزاده
شجاعی
امام جمعه شهرستان مهاباد
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *