تقدیر ویژه شورای اسلامی شهرو شهردار مهاباد از همراهی شهروندان در راستای پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا

شهروندان گرانقدرمهاباد؛ دوباره در آستانه سالی جدید قرار گرفتیم. دگرگونی طبیعت و تغییروتحول محیط، پایان فصل سرد و رویش مجدد، به سان محرکی در جهت آغاز تلاش و کوشش خلایق و از سرگیری سیر فعالیت و پیشرفت، خود نمایی می کند. هرچند نوروز امسال به دلیل بحران شیوع ویروس خطرناک کرونا موجی از نگرانی را درمیان مسئولین و مردم به وجود آورده است اما اقدامات پیشگیرانه مجموعه ستادپیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس شهرستان مهاباد اعم از کادر درمانی و مجموعه همکاران شبکه بهداشت و درمان ، همکاران نستوه شهرداری در واحدهای مختلف، تشکلها و سازمانهای مردم نهاد در کنار همراهی و همدلی مردم آگاه و فهیم مهاباد جای بسی خوشحالی است. شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد مراتب تقدیر و تشکر خویش را از همه شهروندان، بازاریان که بصورت خود جوش اقدام به تعطیلی مغازه ها ی خود نمودند، حمل و نقل درون شهری (تاکسی و اتوبوس) که در لحظات فعالیت نیز به منظور حفظ سلامتی شهروندان خودروهارا ضدعفونی می کردند، همه شرکتها و تشکلهایی که صادقانه با اهدای مواد ضدعفونی کننده در گندزدایی شهر یار و یاور ما بودند؛ بخصوص اصحاب رسانه در اطلاع رسانی شفاف ودقیق تقدیم می دارد .

در حقیقت دگرگونی چهره شهر مهاباد و مهیا نمودن بستر های رشد و اعتلای آن دست یافتنی نخواهد بود مگر با پشتکار و همدلی و یکدلی تمامی دستگاههای اجرایی و ارگانهای خدمات رسان و پاسخگو و بخصوص همکاری مؤثر شهروندان فرهیخته در تمامی زمینه ها.

در پایان ضمن تبریک سال ۱۳۹۹ به همه شهروندان معزز؛ از مالکان اجاره منازل و مغازه ها درخواست می کنیم با توجه به شرایط کنونی و رکود درآمدی شهروندان با سعه صدر و درحد توان مستاجرین را در نظر داشته باشند تا بار دیگر در کنار هم معنای واقعی انسانیت را ترسیم نماییم و محبت ها و خوشی هایمان را تقسیم کنیم. با امید به اینکه بتوانیم به یاری خدا و همراهی مردم و مسئولین کرونا را برای همیشه شکست دهیم و سال جدید را با امید به روزهای درخشان، آغاز کنیم /

شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *