اجتماعیپیش فرضمهمترین های هەواڵ

چرا استعفا دادم؟

اعضای محترم شورای اجرایی جمعیت هلال احمر مهاباد

سلام علیکم
احتراما همچنانکه مستحضرید پیگیری ها و رایزنی های مستمر و یکساله بنده برای دفاع از املاک جمعیت مهاباد بویژه استیفای سهم شهرستان از پروژه مجتمع تجاری هلال احمر ( مهاباد مال )واقع در میدان شهرداری از شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران نتیجه نداد و با توجه به اینکه برابر اساسنامه جمعیت هلال احمر ، رییس شعبه مسئول صیانت از املاک و مستغلات است و از آنجا که تلاش های مجدانه جهت انجام این مهم تاکنون بی ثمر مانده و از طرفی این پیگیری ها به مذاق برخی مرکز نشینان خوش نمی آید، لذا استعفا را اخلاقی ترین گزینه در برابر خود یافتم.شرکت سرمایه گذاری هلال احمر با گذشت چند سال از فعالیت ، متاسفانه به اعتقاد بنده از اساسنامه و اهداف تاسیس فاصله گرفته است.

بطوریکه با سلیقه ای عمل کردن ، خلف وعده با شهرستانها در واگذاری سهم آنها در پروژه ها و اعمال نگاه صرفا اقتصادی در پروژه ها بنام جمعیت هلال احمر بدون توجه به جایگاه مردمی این نهاد ، موجب شده است که سرمایه اصلی جمعیت هلال احمر که همانا ” اعتماد عمومی ” است، نزد افکارعمومی خدشه دار شود و این کج سلیقگیها و انحرافات در شرکت ها ی وابسته متاسفانه بنام جمعیت هلال احمر ثبت و بازتابهای منفی آن به این نهاد مقدس باز می گردد.

امیدوارم رییس جدید جمعیت هلال احمر کشور که بزودی تعیین خواهد شد ، آسیب شناسی اهداف شرکت های وابسته را را در جهت تطبیق و موازنه سازی با اهداف جمعیت هلال احمر در دستور کار خود قرار دهد تا وجود این شرکت ها باعث تقویت اعتماد عمومی جمعیت هلال احمر شوند.

از اعتماد اعضای محترم و گرانقدر شورای اجرایی ، همکاران بسیار گرامی و نازنینم ، داوطلبان ارزشمند و با وقار ، امدادگران با غیرت و دلاور و جوانان پرشور و خونگرم که در این مدت از صمیم قلب با بنده همراهی نمودند صمیمانه سپاسگزاری می کنم.

ازهمه همشهریان عزیزم پوزش می طلبم که علیرغم میل باطنی مجبور شدم عرصه را خالی کنم و از نعمت خدمت به مردم عزیز شهرم در این سنگر محروم شوم .

از مقامات و مسئولان شهرمان هم انتظار دارم با تمام توان جمعیت مهاباد را در احقاق حقه قانونی خود در استیفای سهم شعبه از پروژه مهاباد یاری نمایند .

با تقدیم شایسته ترین احترامات _ منصور صداقت

رونوشت :
_ امام جمعه معزز و محترم شهرستان مهاباد جهت استحضار
_ معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد جهت استحضار
_ نماینده محترم مردم شریف مهاباد در مجلس شورای اسلامی جهت استحضار

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن