چهارشنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۸

پلمپ دو واحد دندانپزشکی غیر مجاز در شهرستان مهاباد

امیر بهزاد مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: در طول مهرماه با تلاش همکاران واحد نظارت بر درمان شبکه ۲۲ واحد دندانپزشکی متخلف به اتهام ایجاد واحد فاقد مجوز و دخالت در امور دندانپزشکی با حضور مقام قضایی پلمپ و تحویل مراجع قضایی گردید.

بهزاد اظهار داشت: در این دو واحد دندانپزشکی افرادی بدون صلاحیت و داشتن مدارک دانشگاهی معتبر مشغول به فعالیت های دندانپزشکی بودند.

وی افزود: همشهریان به دلیل پایین بودن هزینه خدمات به این واحد ها مراجعه کرده که در ادامه با مشکلات و عوارض بسیاری مواجه شده و گاها این مسئله منجر به طولانی شدن روند درمانی و هزینه های بیشتر برای آنها می شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد بیان داشت: با هدف جلوگیری از فعالیت های غیر قانونی و برخورد با افراد سودجو که سلامت مردم را به مخاطره می اندازند کارشناسان نظارت بر درمان با نظارت های پی در پی به صورت محسوس و نامحسوس در سطح شهرستان به منظور حفظ سلامت شهروندان قدم برمی دارند

وی در پایان از شهروندان خواست در انتخاب مراکز درمانی دقت لازم را به کار برده و از مراجعه به واحدهای فاقد مجوز فعالیت اجتناب کرده و در صورت مشاهده فعالیت غیر قانونی این گونه مراکز مراتب را به سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت درمانو آموزش پزشکی اطلاع دهند تا در کوتاهترین زمان کارشناسان اقدامات لازم را انجام دهند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *