اجتماعیمهمترین های هەواڵ

برگزاری همایش آزمون وکالت (چالش ها و راهکار ها ) در مهاباد

روز دوشنبە ۲۶ فروردین ماه ۹۸، موسسه حقوقى اندیشه صلح مکریان مهاباد، نماینده رسمی موسسه آموزش عالی داداِستان، با همکاری انجمن علمی دانشجویى حقوق دانشگاه آزاد واحد مهاباد، همایش آزمون وکالت (چالش ها و راهکار ها) را در حضور مسئولان دانشگاهى، اساتید و وکلای گرانقدر، مقامات قضایی، دانشجویان و علاقمندان رشته حقوق برگزار نمود.

در این همایش پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و پخش سرود ملی، دکتر ناصر ایرانی از اساتید و وکلاى با سابقە، مطالبی را در باب ارزش و جایگاه وکیل ارایه نمودند. پس از بیانات ایشان به صورت تیزر و ویدیو به معرفی موسسه داداِستان و قسمتی از خدمات آن و همچنین اقدامات انجمن علمی دانشجویی، پرداخته شد.

در ادامه مراسم حضار ارجمند نظارەگر و شنوندە بیانات دکتر ابراهیم سبحانی در منصب مدیر مسئول دفتر نمایندگی داداِستان مهاباد و مدیر عامل موسسە اندیشە صلح مکریان مهاباد و سید رضا احمدی، در مقام دبیر انجمن علمى دانشجویى حقوق بودند که در این قسمت مباحثی پیرامون اهداف عالیە موسسە اندیشە صلح و تفاهم نامه همکاری و نیز اهداف، طرح ها و برنامه های آتی، بیان گردید.

پس از این بخش، تیزر نمونه کلاس های مجازی داداِستان به سمع و نظر حضار گرامى رسید.

در ادامه همایش با ایراد مطالب از سوی مهران عبادی رتبه ۱ کانون وکالت آذربایجان غربی در سال ۹۶ و ایوب منگوری رتبه ۱ سردفتری و رتبه ۴ وکالت، نکات مربوط به آزمون وکالت، نحوه مطالعه، انتخاب منابع، شیوه های تست زنی، نحوه انتخاب کانون، و … خدمت دانشجویان وحضار، ارایه شد.


قسمت پایانى همایش بە پاسخ سوالات دانشجویان اختصاص یافت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن