اجتماعیمهمترین های هەواڵ

عملکرد اداره صنعت، معدن و تجارت و واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان مهاباد در اجرای طرح ویژه نوروزی سال ۹۸

به گزارش هه وال به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان مهاباد صادق قادری رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان در خصوص اجرای طرح نظارتی ویژه نوروزی گفت: در اجرای این طرح که از اول بهمن ۹۷ تا ۱۶ فروردین ۹۸ اجرا شد با همکاری بازرسین این اداره و بازرسان اتاق اصناف به صورت برنامه ریزی شده و در دو شیفت صبح و بعد از ظهر از واحدهای صنفی عمده فروشی ها، واحدهای تولیدی و صنعتی، انبارها، خرده فروشی ها و… بازدید به عمل آورده اند.

قادری افزود: در مجموع بازدیدهای صورت گرفته ۳ هزار و ۳۷۳ مورد بازرسی انجام شده است که از این تعداد ۳۱۰ پرونده تخلف صنفی کشف گردیده و به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده اند.

قادری در ادامه گفت: ارزش ریالی تخلفات کشف شده ۷۱۹/۰۶۰/۰۷۲ ریال بوده که جهت انجام مراحل اداری به اداره تعزیرات معرفی شده اند.

وی در خصوص شکایات واصله مردمی گفت: ۱۴۰ مورد شکایت مردمی هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی واصل شده که از این تعداد ۳۴ واحد متخلف شناسایی شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت از حضور ۱۲ بازرس در اجرای این طرح خبر داد و افزود: بازرسین به صورت شبانه روزی در سطح شهر حضور فعال داشته اند و از زحمات بازرسین تقدیر و تشکر نمودند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن