دوشنبه , ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
مهاباد,شهرداری مهاباد,شورای شهر مهاباد,اخبار شهرداری,حقوق پرسنل شهرداری مهاباد,تره بار مهاباد,شهر بازی مهاباد

انتشار سیگنال های مثبت مالی از شهرداری مهاباد

پس از انتشار اخبار ناخوشایندی در خصوص معوقات پرسنل شهرداری مهاباد در سال ۹۶ و پوشش گسترده اخبار آن در رسانه ها که دامنه آن به رسانه های خارج از کشور نیز کشیده شد شواهد  فعلی حاکی از آن است بخش اعظم مشکلات سابق شهرداری حل شده یا در حال حل شدن است.

دکتر کامران علیزاده آذر شهردار مهاباد در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان مهاباد که صبح امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت در محل سالن جلسات فرمانداری ویژه شهرستان مهاباد برگزار گردید با اشاره به مشکلات عدیده مالی این مجموعه در گذشته اعلام کرد که در شرایط فعلی شهرداری مهاباد صرفا حقوق اسفند ماه پرسنل را بدهکار می باشد و ابراز امیدواری کرد که با سازوکار در نظر گرفته در آیده نزدیک حقوق پرسنل به صورت منظم و در موعد مقرر پرداخت گردد.

علیزاده اضافه کرد که شهرداری مهاباد در خصوص تاسیس شهربازی بزرگ مهاباد به مساحت ۱۵ هکتار مذاکراتی را با سرمایه گذار انجام داده است و بزودی در این خصوص نتایج مذاکرات منتشر می شود. این مجموعه قرار است با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی ایجاد گردد.

علیزاده با اشاره به مشکلات نبود تره بار بزرگ و نامناسب بودن موقعیت و وضعیت تره بار فعلی اعلام کرد که در خصوص ایجاد تره بار بزرگ که احتمالا از آن به عنوان پایانه صادراتی میوه و تره بار نیز استفاده می شود اقدامات مثبتی انجام گرفته است که بزودی ماحصل این مذاکرات در رسانه های عمومی منتشر خواهد شد.

علیزاده در انتها از زحمات تمامی مسئولان شهرستان که در این مدت یاریگر مجموعه شهرداری بودند تشکر و قدردانی کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *