سیاسیمهمترین های هەواڵورزشی

اتفاقات اخیر پس از بازی تیم سردار واکنش نماینده بوکان را بدنبال داشت

دکتر عثمانی؛ باید با مامورانی که باعث جریحه دار شدن احساسات مردم شدند، برخورد قانونی و قاطع صورت گیرد.

به گزارش هه وال به نقل از روابط عمومى دفتر ارتباطات مردمى، در پى حوادث روز یکشنبه، دکتر محمدقسیم عثمانى با ارسال یادداشتى از خود عکس العمل نشان داد که متن این یادداشت به شرح زیر است؛

بنام خدا

پس از بازى تیم سردار در ورزشگاه خاتم الانبیاء، اتفاقاتى رخ داده که دل همه مردم و دلسوزان بوکان را به درد آورده است که این رفتار با هیچ عقل و منطقى سازگار نیست و هیچ توجیهى براى آن پذیرفته نیست.
بر حسب وظیفه، با دقت تمام این وقایع را بررسى و مورد پیگیرى قرار خواهم داد و بر اجراى قانون در مورد عاملان این بی حرمتى، اصرار خواهم ورزید.
نطفه اولیه این حادثه، ورود یکى از تماشاچیان به داخل محدوده زمین و ضرب و شتم وى توسط جمعى از نیروهاى انتظامى به بدترین شکل ممکن بوده که این حرکت زننده و ناشایست، باعث تحریک تماشاچیان و ورود جمع زیادى از آنها به داخل زمین شده و در این میان زد و خوردهایی صورت گرفته است که در نهایت نیروى انتظامى به گاز اشک آور متوسل و یکى از تماشاچیان نیز مجروح شده است.
قطعاً در این حادثه، آن عده از نیروهاى انتظامى که شخص وارد شده به زمین را به صورت جمعى و در حضور و جلوى دید تماشاگران، با باتوم مورد ضرب وشتم قرار داده اند، جرقه این اتفاق ناگوار بوده که باید حتما مورد پیگرد قانونى و قاطع قرار گیرد تا هم به جایگاه نیروى انتظامى نزد افکار عمومى لطمه اى وارد نشود و هم حق افراد صدمه دیده، ضایع نگردد.
رفتار این چند مأمور که به هیچ وجه قابل توجیه و دفاع نیست، باعث شد که هم به وجهه نیروى انتظامى در بوکان خدشه وارد شود و هم احساسات مردم جریحه دار گردد که لازم است فرمانده محترم نیروى انتظامى با آنان برخورد جدى و قاطع را انجام دهد تا در آینده شاهد چنین حوادث تلخى که نه شایسته شأن تماشاگران فهیم و خونگرم تیم سردار و نه در شأن نیروى انتظامى و فرمانده فهیم آن است، نباشیم.
بنده وظیفه مى دانم براى احقاق حق، موضوع را تا آخرین مرحله آن پیگیرى نموده و اجازه نخواهم داد حقى در این بین از هیچ کس ضایع گردد.
بسى جاى تأسف است که خدمات ارزنده نیروى انتظامى و فرمانده فهیم آن در بوکان، استان و کشور در اثر برخورد نادرست چند نیروى بى تجربه و احساساتى، خدشه دار شود و قطعاً مردم ما قدردان خدمات شایسته پرسنل زحمتکش نیروى انتظامى هستند ولى انتظار دارند این رفتار نابخشودنى مورد پیگرد قرار گرفته و با مأمورین خاطی برخورد قانونى و قاطع صورت گیرد.

محمدقسیم عثمانى

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن