حوادثمهمترین های هەواڵ

۵ کشته و مصدوم در تصادف محور بوکان ـ میاندوآب

تصادف شدید دو خودروی پراید و سمند در حد فاصل روستاهای داشبند و اوچ تپه سبب مرگ دو نفر و مصدومیت ۳ نفر شد.

فرمانده نیروی انتظامی بوکان با اشاره به تصادف خودروی سمند و پراید اظهار داشت: در  تصادف  فوتی در محور  بوکان-میاندوآب عامل انسانی عدم توجه به  جلو، سرعت و سبقت غیر مجاز از عوامل اصلی تصادف بوده است.

 

سرهنگ مجید محب علی در تشریح جزئیات این تصادف بیان کرد: به دنبال تماس‌های مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف مرگبار در محور بوکان-میاندوآب حد فاصل”داشبند و اوچ تپه”بلافاصله فرمانده انتظامی و نیروهای تحت امر در معیت عوامل امدادی و پلیس راه در محل وقوع تصادف حضور یافتند و ضمن ابراز همدردی با خانواده متوفی و مصدومان  بی احتیاطی، عدم توجه به جلو، سرعت و سبقت غیر مجاز را عامل اصلی تصادف امروز در محور یاد شده اعلام کردند.

 

سرهنگ محب علی افزود: متأسفانه علیرغم تأکیدات و توصیه‌های مکرر پلیس در جهت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله  پایبندی به مقررات راهنمایی و رانندگی و داشتن سرعت مطمئن  و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز باز شاهد وقوع تصادفات این چنینی به جهت عدم رعایت اصول راهنمایی و رانندگی هستیم.

 

وی بیان کرد: در تصادف فوتی  امروز که در جاده بین شهری  بوکان-میاندوآب مابین خودروی سمند و پراید اتفاق افتاد به علت شدت تصادف و جراحات وارده  راننده پراید در دم فوت کرد و ۳ نفر سرنشین آن مصدوم شدند که به همراه راننده مصدوم سمند به مراکز درمانی انتقال یافتند.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان تصریح کرد: از هم‌وطنان عزیز و خانواده‌های بزرگوار درخواست داریم تا با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و پیشگیری از تصادفات گام مهمی را در حفظ نیروهای انسانی برداریم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن